MEBLE DO ZABUDOWY LUBLIN

Doradztwo    Pomiar    Projekt   Produkcja   Transport   Montaż

OPINIE

Poniżej wpisy naszych Klientów

Ewa (17.03.2020 r.)
Czytaj więcej
Dziękujemy za fachowe doradztwo oraz wykonanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z szafy. Wiemy, że bylo troche problemów z tymi naszymi krzywymi ścianami ale Panowie bardzo się postarali i świetnie zakamuflowali te krzywizny. Może w przyszłym roku uda nam się nabierać pieniążki na kuchnie wtedy pewnie znowu się odezwiemy. Wstępny projekt już mamy.
Barbara (29.06.2017 r.)
Czytaj więcej
Doradztwo Pomiar Projekt Produkcja Transport Montaż - tak przedstawia swoją ofertę firma KADA MEBLE. I tak było, mimo że moja kuchnia jest duża, niewymiarowa i ma wnęki!!! Na każdym etapie pełny profesjonalizm, a takiej dokładności wykonania jeszcze nie widziałam. Jestem bardzo zadowolona i oczywiście ich polecam.
Bogusław ojciec Moniki (19.05.2017 r.)
Czytaj więcej
Po remoncie mieszkania potrzebna mi była szafa wnękowa i duży wieszak do przedpokoju. Nie szukałem innej firmy, bo widziałem jak KADA wykonała zlecenie u córki. Po co szukać gdzieś indziej, jak praca wykonana jest solidnie i w rozsądnej cenie. Zamówiłem i polecam KADA MEBLE !!!
Monika (09.02.2017 r.)
Czytaj więcej
W KADA MEBLE zamówiłam dużą szafę do przedpokoju. W uzgodnionym terminie przyjechali panowie z firmy w celu dokładnego pomiaru. Kolor szafy dobrałam z szerokiej gamy próbek. Gdy szafa została przywieziona, po jej montażu, przedpokój został dokładnie posprzątany. Wszystko szybko, ładnie i schludnie. Jestem bardzo zadowolona!!!.
Poprzedni
Następny

Czekamy na Twoje opinie, wrażenia, pomysły, oceny i wszystko, czym chcesz się z nami podzielić